Additional information
| Weight | 33.9 lbs |
|---|---|
| PN | F174199513+17 |
| Brand | Foose |
| Model | CF8 |
| Finish | Gloss Silver |
| Size | 19" x 9.5" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Diameter | 19 |
| Offset | 17 mm |
| Bore | 67.06 |
| Load Rating | 1600 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 29.9 |
| Width | 9.5 |
| BoltCircle | 120 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 23102 |







Reviews
There are no reviews yet.