Additional information
| Weight | 19.31 lbs |
|---|---|
| PN | M43-04710 |
| Brand | MSA |
| Model | Fang |
| Finish | Satin Black / Titanium Tint |
| Size | 14" x 7" |
| BoltPatterns | 4 x 110 |
| Diameter | 14 |
| Offset | 10 mm |
| Bore | 86 |
| Load Rating | 1000 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 16.31 |
| Width | 7 |
| BoltCircle | 110 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 4 |
| StyleId | 5612 |







Reviews
There are no reviews yet.