Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| PN | TW006MX19855225 |
| Brand | TSW |
| Model | Imola |
| Finish | Matte Black |
| Size | 19" x 8.5" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Diameter | 19 |
| Offset | 25 mm |
| Bore | 74.1 |
| Load Rating | 1375 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 24 |
| Width | 8.5 |
| BoltCircle | 120 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 33395 |






Reviews
There are no reviews yet.