Additional information
| Weight | 32.55 lbs |
|---|---|
| PN | TW006MX20051238 |
| Brand | TSW |
| Model | Imola |
| Finish | Matte Black |
| Size | 20" x 10.5" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 20 |
| Offset | 38 mm |
| Bore | 72.56 |
| Load Rating | 1800 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 27.55 |
| Width | 10.5 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 33395 |







Reviews
There are no reviews yet.