Additional information
| Weight | 46.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.52 × 22.52 × 13.31 in |
| PN | DUALLYHD19-208258210-192W-C-R |
| Brand | Luxxx HD Dually |
| Model | 19 |
| Finish | Chrome |
| Size | 20" x 8.25" |
| BoltPatterns | 8 x 210 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -192 mm |
| Bore | 154.2 |
| Load Rating | 3640 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 8.25 |
| BoltCircle | 210 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 16140 |











Reviews
There are no reviews yet.