Additional information
| Weight | 44.22 lbs |
|---|---|
| PN | D70020007547 |
| Brand | Fuel |
| Model | AMMO |
| Finish | Matte Black |
| Size | 20" x 10" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -18 mm |
| Bore | 71.5 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 39.16 |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 127 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 2307 |








Reviews
There are no reviews yet.