Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| PN | D70017908950 |
| Brand | Fuel |
| Model | AMMO |
| Finish | Matte Black |
| Size | 17" x 9" |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Diameter | 17 |
| Offset | 1 mm |
| Bore | 87.1 |
| Load Rating | 2300 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 33 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 135 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 2307 |









Reviews
There are no reviews yet.