Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| PN | D55715806537 |
| Brand | Fuel |
| Model | Anza |
| Finish | Matte Black |
| Size | 15" x 8" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 15 |
| Offset | -18 mm |
| Bore | 72.6 |
| Load Rating | 2200 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 22 |
| Width | 8 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 395 |







Reviews
There are no reviews yet.