Additional information
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| PN | D55815006537 |
| Brand | Fuel |
| Model | Anza |
| Finish | Matte Gunmetal |
| Size | 15" x 10" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 15 |
| Offset | -43 mm |
| Bore | 72.6 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 1796 |









Reviews
There are no reviews yet.