Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| PN | AO40122510102 |
| Brand | ATX |
| Model | AO401 Octane |
| Finish | Polished |
| Size | 22.5" x 8.3" |
| BoltPatterns | 10 x 285.75 |
| Diameter | 22.5 |
| Offset | -168 mm |
| Bore | 220.1 |
| Load Rating | 8080 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Forged Aluminum |
| Weight | 55 |
| Width | 8.3 |
| BoltCircle | 285.75 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 10 |
| StyleId | 21353 |











Reviews
There are no reviews yet.