Additional information
| Weight | 27.62 lbs |
|---|---|
| PN | AR90788012340 |
| Brand | American Racing |
| Model | AR907 |
| Finish | Gloss Black |
| Size | 18" x 8" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 18 |
| Offset | 40 mm |
| Bore | 72.6 |
| Load Rating | 1280 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 24.62 |
| Width | 8 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 25580 |





Reviews
There are no reviews yet.