Additional information
| Weight | 39.3 lbs |
|---|---|
| PN | D8222270A644 |
| Brand | Fuel |
| Model | Arc UTV |
| Finish | Gloss Black / Milled Red |
| Size | 22" x 7" |
| BoltPatterns | 4 x 137 |
| Diameter | 22 |
| Offset | 13 mm |
| Bore | 110.1 |
| Load Rating | 1000 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 33.3 |
| Width | 7 |
| BoltCircle | 137 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 4 |
| StyleId | 15088 |








Reviews
There are no reviews yet.