Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| PN | D54618909844US |
| Brand | Fuel |
| Model | Assault |
| Finish | Matte Black / Milled |
| Size | 18" x 9" |
| BoltPatterns | 6 x 135 / 139.7 |
| Diameter | 18 |
| Offset | -12 mm |
| Bore | 106.1 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 135 |
| BoltCircle2 | 139.7 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 397 |








Reviews
There are no reviews yet.