Additional information
| Weight | 22.95 lbs |
|---|---|
| PN | KS242ZB15804400 |
| Brand | KMC |
| Model | Aztec Beadlock UTV |
| Finish | Matte Bronze / Gloss Black Ring |
| Size | 15" x 8" |
| BoltPatterns | 4 x 156 |
| Diameter | 15 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 115.1 |
| Load Rating | 1250 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 18.95 |
| Width | 8 |
| BoltCircle | 156 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 4 |
| StyleId | 33446 |








Reviews
There are no reviews yet.