Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| PN | AR1726885B |
| Brand | American Racing |
| Model | Baja |
| Finish | Satin Black |
| Size | 16" x 8" |
| BoltPatterns | 5 x 139.7 |
| Diameter | 16 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 108 |
| Load Rating | 2200 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 22 |
| Width | 8 |
| BoltCircle | 139.7 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 6958 |






Reviews
There are no reviews yet.