Additional information
| Weight | 31.07 lbs |
|---|---|
| PN | KM71778550700 |
| Brand | KMC |
| Model | Bully OL |
| Finish | Satin Black |
| Size | 17" x 8.5" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Diameter | 17 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 71.5 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 27.07 |
| Width | 8.5 |
| BoltCircle | 127 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 7313 |








Reviews
There are no reviews yet.