Additional information
| Weight | 22.01 lbs |
|---|---|
| PN | KM52259012712N |
| Brand | KMC |
| Model | Enduro |
| Finish | Matte Black |
| Size | 15" x 9" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 15 |
| Offset | -12 mm |
| Bore | 83.5 |
| Load Rating | 1900 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 19.01 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 7608 |








Reviews
There are no reviews yet.