Additional information
| Weight | 27.63 lbs |
|---|---|
| PN | KM52268050700 |
| Brand | KMC |
| Model | Enduro |
| Finish | Matte Black |
| Size | 16" x 8" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Diameter | 16 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 83.5 |
| Load Rating | 2200 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 24.63 |
| Width | 8 |
| BoltCircle | 127 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 7608 |









Reviews
There are no reviews yet.