Additional information
| Dimensions | 22.2 × 22.2 × 11.85 in |
|---|---|
| PN | MONZA-21054GSF |
| Brand | Dolce Performance |
| Model | Monza |
| Finish | Gloss Silver / Machined Face |
| Size | 20" x 10" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Diameter | 20 |
| Offset | 40 mm |
| Bore | 73.1 |
| Load Rating | 1600 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 35.19 |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 29698 |







Reviews
There are no reviews yet.