Additional information
| Weight | 33.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.2 × 22.2 × 10.35 in |
| PN | STELLA-28545GS |
| Brand | Dolce Performance |
| Model | Stella |
| Finish | Gloss Silver |
| Size | 20" x 8.5" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Diameter | 20 |
| Offset | 28 mm |
| Bore | 74.1 |
| Load Rating | 1800 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 33.66 |
| Width | 8.5 |
| BoltCircle | 120 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 33523 |







Reviews
There are no reviews yet.